سوالات متداول

ما برای آسایش و آرامش خیال شما که در خارج از کشور زندگی می کنیداین سایت را طراحی و ارائه کرده ایم . برای شروع فعالیت سایت هم تمامی مجوزهای لازم رو از مراجع دارای صلاحیت در داخل کشور گرفتیم . شما می تونید با خرید هدایای کوچک برای عزیزانتون در گام اول و جهت اعتماد سازی و برای بیشتر آشنا شدن با فعالیت های سایت آغاز کرده و پس از جلب اعتمادتون خریدهای بیشتری رو انجام بدید .

تمامی هزینه های ارسال کالا در هر نقطه ایران اعلام قیمت ها لحاظ شده است پس از شما به عنوان خریدار کالا در خارج از کشور و تحویل گیرنده کالا در ایران هیچ هزینه دیگری از بابت جابجایی و تحویل کالا در ایران دریافت نخواهد شد و کالا بدون هزینه ی جانبی ، رایگان به دست دریافت کننده خواهد رسید .

ما در سایت تمامی کالاهایی را که دارای نمایندگی های معتبر در تمامی استان های کشور هستند را به فروش می رسانیم .  بعد از اعلام اشکال در کالای تحویلی توسط شما به سایت ، نماینده ی معتبر استانی کالا برای رسیدگی به محل تحویل کالا مراجعه و یا درخواست می شود که کالا برای رفع نقص و یا تعویض به محل نمایندگی استان و یا شهر برده شود .

بعد از اعلام شماره حواله توسط شما به سایت ، حداکثر بعد از یک روز کاری ما استعلام از بانک گرفته و کالا را ظرف دو روز ارسال می کنیم . اگر شماره حواله اعلام شده توسط شما ، از جانب بانک تایید نشد می بایست مجددا به همان صرافی که پول را برای شما حواله کرده ، مراجعه نموده و رفع اشکال نمایید .   

بعد از اعلام شماره حواله حداکثر در بیست و چهارساعت آینده و بعد از استعلام از بانک و تایید شماره حواله شما ، کالا حداکثر در دو روز کاری بعد از آن ، به آدرسی که هنگام سفارش توسط شما در سایت اعلام شده ارسال می گردد .

شما با ورود به سایت سورپرایز ایرانی در قسمت فروشگاه  ، کالاهای معرفی شده را مشاهده می کنید . هر کدام از موارد را شاملیک یا چند کالا را انتخاب کرده و مبالغ اعلام شده در زیر هر کالا را بطور جداگانه روی کاغذ یادداشت می کنید. در شهر خود به یک صرافی مراجعه کرده و مبلغ هر کالا را بطور مجزا به شماره کارت و یا شماره حساب که در سایت اعلام شده از طریق صرافی به نام سید داود زندوکیلی در ایران انتقال داده و شماره حواله انتقال پول را در سایت به ما اعلام می فرمایید . همزمان با اعلام شماره حواله انتقال پول ، آدرس و مشخصات گیرنده کالا در ایران را در بخش مربوطه در سایت درج کرده و منتظر ارسال کالا از طریق عوامل سایت خواهید ماند .