درباره ما

درود بر هموطنان ایرانیم . من سید داود زندوکیلی هستم . مدیر سایت سورپرایز ایرانی ..

با تقدیم هزاران شاخه ی گل و بیشترین محبت ها ... 

بدون هیچ مقدمه ای میخوام برم سر اصل مطلب :

  شمار بسیار زیادی از هموطنانمون در خارج از مرزهای ایران زندگی می کنن  و خیلی از اونها هرساله و یا هرچند سال یک بار به ایران میان  و با اقوام و دوستانشون دیدار تازه می کنن . البته خیلی ها هم هستن که اصلا به ایران نمیان و شاید نمی تونن که سفر کنن ..حالا به هر  دلیل ، کاری باهاش نداریم . فارغ از هرنوع گرایش و تمایل دینی و مذهبی - سیاسی و وابستگی های دیگه ، همه ی ما در خاک ایران عزیز وابستگی هایی داریم که به دل هامون مربوط میشه .

   پدر ، مادر ، خواهر و برادر و یا وابستگان دور و نزدیک دیگه و یا حتی دوستان پرمهری که خیلی واسمون مهم اند .

الان دیگه بیشترین نوع ارتباط باهاشون از طریق اینترنت و گوشی و اینجور چیزهاست . اما یه نوع ارتباط دیگه هست که خیلی مستقیم به دل هامون ربط داره . اون هم هدیه دادن به همه ی کساییه که دوستشون داریم و ازمون خیلی فاصله دارن و توایران زندگی می کنن ..

از مناسبت های خیلی رسمی مثل سالروز تولد یا سالگشت ازدواج ها تا روز پدر و روز مادر و عید نوروز گرفته تاهدیه دادن سیسمونی به فرزند نو رسیده برادر و خواهرمون و هزاران بهانه دیگه برای ابراز عشق و علاقه مون به همه ی  اونایی که دوستشون داریم . حتی شاید دوست داشته باشیم مثلا یک ماه ، دوماه و یا بیشتر ... یکسال مایحتاج و خوراک پدر و مادرمون و یا هر کس دیگه ای رو بهشون  هدیه بدیم .. فکرهای انساندوستانه هم ممکنه داشته باشیم . مثلا کمک به چند تا بچه و یا چند خانواده و یا مثلا کمک برای پرداخت هزینه های تحصیلی بچه هایی که تو یه مرکز نگهداری زندگی می کنن . خلاصه هزاران فکر و خیال خوب و انسانی دیگه که میشه خیلی  واقعی اتفاق بیفته

اصل ماجرا : ما یه سایتی رو طراحی کردیم بنام  Surpriseirani.com  اگه یه سری به همه جاهاش بزنید می بینید که خیلی کالاها رو توش  معرفی کردیم .

البته به همراه قیمت اونها . حالا شما به هر شکل و اندازه با ورود به سایت می تونید هرچیزی رو که انتخاب کردین به ما سفارش بدین البته با اعلام آدرس و مشخصات کامل اون کسیکه می خواین بهش هدیه بدین و باصطلاح سورپرایزش کنین در ایران . ماهم دقیقا تو همون تاریخیکه شما اعلام می کنین اون کالای انتخابیتون رو می بریم و بنام خودتون و البته ذکر مناسبتش ، بهشون تحویل می دیم . این اتفاق می تونه در هر شهر و روستا و یا بهتر بگیم در هر نقطه از ایران اتفاق بیفته

خوبی این ماجرا اینه که برگه رسید تحویل کالاتون رو که از گیرنده ، دریافت میکنیم بهتون نشون میدیم که شما هم از بابت اعتمادی که به ما کردین خیالتون کاملا راحت راحت بشه .

موارد زیادی توی سایت قراره بذاریم که می تونید باهاشون آشنا بشید و ازشون استفاده کنید . مثلا یه بخش رو هم میذاریم بنام خدمات که مربوط میشه به کارهایی که شما دوست دارید ما در ایران براتون انجام بدیم . شاید شما از خارج ایران دوست داشته باشین برای مادرتون در ایران یه پرستار قابل اطمینان بگیرید . و یا کفشهای شب عید بچه های یک مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست رو بهشون هدیه بدبد ، که این خدمات رو ما توی سایت براتون در داخل ایران  انجام میدیم و یا هرنوع خدمات دیگری که اگر برید تو قسمت خدمات با این بخش بخوبی آشنا خواهید شد .

فکر می کنیم دست به کار بزرگی زدیم . اگه با ما موافقین این سایت رو به همه ی ایرانی هایی که خارج از کشور زندگی می کنن معرفی کنین شاید به درد اونا هم بخوره و یه روزی مشکل اونها رو هم بتونیم تو ایران رفع کنیم . پس از حالا در ایران نگران هیچی نباشید چون ما هستیم .