خیریه

در کشور ایران مثل هر کشور دیگری کسانی هستند که تو زندگیشون مشکلاتی هست که به تنهایی نمی تونن خودشون از پس اون مشکل بر بیان و طبیعتا در کنار این دسته از مردم کسانی هم هستن که مثل شما خیلی گل و نازنین و البته از منظر توانایی هم برتر هستن .

تو کشور ایران موسسات خیریه زیادی وجود داره که هر کدوم به شیوه ای تلاش می کنن با همیاری بقیه مردم به داد نیازمندان برسن و به موقع مشکلاتشون رو حل بکنن .   

 ما در بخش خیریه سایت سورپرایز ایرانی تلاش می کنیم از نقاط مختلف کشور ، موسسات خیریه رو که در زمینه های مختلف فعالیت دارن به شما معرفی کنیم .

 شما هم اگر دوست داشتین می تونید اولا با موسسات خیریه در نقاط مختلف کشور آشنا بشید و دوم اینکه اگر خواستید بهشون کمک کنید که بهتر بتونن خدمات رسانی کنن .

حالا اگر شما در حوزه کارهای خوب و خیریه پیشنهادی داشتید به ما اعلام کنید تا اگر زمینه های اجرائیش وجود داشت ، به کمک هم اون رو به انجام برسونیم  .

یه نکته مهم اینکه ممکنه خیریه ها در زمانهای خاص اعلام کنن که مثلا ما واسه شب عید واسه یه تعداد از بچه ها لباس می خوایم و یا واسه نگهداری سالمند ها تو یکی از مراکز نگهداری یه تعداد پتو و یا بخاری لازم داریم که شما می تونید در قالب ایمیل به سایت و هماهنگی با کارشناسان سایت این کارها رو واسشون انجام بدید .