خدمات

ما در سایت سورپرایز ایرانی واقعا میخوایم شمارو سورپرایز کنیم . بخش خدمات هم به همین دلیل توسایت فعال کردیم .

شما درهرکجای این دنیا که زندگی می کنید واز ایران فاصله دارید ، ممکنه هر کاری تو ایران داشته باشید که به خاطر دور بودنتون از کشور نتونید اون کار رو به موقع انجام بدید و یا اصلا کسی رو تو دسترس نداشته باشین که اون کار رو براتون انجام بده . 

مرحله اول اینکه در قالب یه پیام که واسه ما ایمیل می کنید موضوع اون کار رو با ما مطرح می کنید . بعد از اینکه کاملا با اصل موضوع مارو آشنا کردید ، چند روز به ما فرصت میدید تا کارشناسانمون بعد از بررسی دقیق ابعاد کار شما ، باهاتون از طریق ایمیل درارتباط باشن و پیشنهاد های خودشون رو برای انجام کار، هم از نظر روال انجام اون وهم از نظر هزینه هایی که براتون برمیداره نظر خودشون رو اعلام کنن . مرحله بعد اینه که شما اگر راه های پیشنهادی رو پذیرفتید که خب کار رو به ما می سپرید و ما اونو انجام می دیم و اگر راههای پیشنهادی رو نپذیرفتید صبر می کنید تا راه های دیگری رو به شما اعلام بکنند .

حالا چند نمونه از کارهایی رو که در بخش خدمات ما می تونیم براتون انجام بدیم رو مثال می زنم :

 - انجام کارهای دولتی و اداری و حتی غیر دولتی و خصوصی . مثل تعویض شناسنامه ، تعویض کارت ملی ، تعویض گواهینامه رانندگی و یا گرفتن و دادن مدارک به شرکت و موسسه آموزشی و از این قبیل کارها...

 - برگزاری مراسم مختلف بجای شما . ممکنه شما در نظر داشته باشید یه جشن واسه نوه تون تو ایران بگیرید و همه رو سورپرایز کنید . و یا دوست داشته باشین یک شب از مراسم ترحیم یکی از عزیزانتون رو تو ایران مدیریت کنید . این وظیفه رو به ما می سپرید  و ما بجای شما این وظیفه رو انجام می دیم .

  - در حوزه خرید و فروش خونه ، ماشین و یا هر چیز دیگه ای که تو ذهنتون بیاد ، ما می تونیم کارهاتون رو انجام بدیم .

- در خصوص سرمایه گذاری تو بورس و یا سرمایه گذاری های دیگه ای از این قبیل 

 در خصوص خدمات کارهایی که در حوزه خیریه ها انجام می شه . مثلا تامین مایحتاج خوراک و یا پوشاک و یا تحصیل بچه ها ، خانواده های بی سرپرست و یا هرکار دیگه ای از این دسته . 

اینها مثال هایی بود که زده شد . اما شما هر کاری رو که تو ذهنتون بیاد و تو ایران بشه کاملا قانونی انجامش داد ، ما بهتون قول میدیم که به جای شما می تونیم به بهترین شکل که حتی فکرش هم نتونید بکنید ، می تونیم  انجام می دیم .

دیگه از این بهتر چی می خواین ؟